Як дати чоловікові зрозуміти, що він вам подобається

Як дати чоловікові зрозуміти, що він вам подобається

Отже, ви побачили гарного чоловіка, подивилися йому у вічі і відчули, що це той, хто вам потрібний! Як дати зрозуміти чоловікові, що ви хочете познайомитись з ним. Як зробити так, щоби чоловік звернув на вас увагу. Ви, звичайно, можете сказати йому про це прямо, але не кожному чоловікові це сподобається. Приємні слова чоловікові який подобається ви можете почитати у цій статті https://pyrogiv.kiev.ua/priyemni-slova-cholovikovi-yakij-podobayetsya/.

10 порад допоможуть вам ненав’язливо показати чоловікові, що вам подобається

  1. Встановіть зоровий контакт та посміхніться

Усміхаючись йому, ви не тільки покажете, наскільки ви милі та доброзичливі. Ваша посмішка також може змусити його замислитись. Подивіться йому в очі, порахуйте до трьох і відверніться. Це створить деякий інтимний зв’язок між вами і він почне з’ясовувати, як зрозуміти усмішку на вашому обличчі. Тільки не дивіться на нього надто довго!

Є багато способів пофліртувати очима. Але для цього треба потренуватись перед дзеркалом. Подивіться собі у вічі, закрийте їх, відведіть погляд, повільно рухаючи головою убік і назад.

Якщо ви тренуєтеся на самоті, то виберіть якусь точку, що знаходиться на відстані від вас і дивіться прямо на неї, наче в очі чоловіка. Не поспішаючи, відведіть погляд, це потрібно зробити дуже сексуально. Такий погляд не залишить чоловіка байдужим і обов’язково приверне його увагу. Отже, ви показали йому, що вам подобається.

  1. Доторкніться до нього

Якщо він підійшов до вас, скажіть, що не вимагає відповіді і подивіться на його реакцію. Якщо він сказав щось у відповідь, то він хоче продовжити розмову. Скажіть ще щось, виберіть момент і зробіть жест, ніби щось струшуєте з його рукава чи плеча.

Ви повинні відчути цей слушний момент, щоб не здатися занадто нав’язливою і щоб він не відчував себе безглуздо. Це ще один спосіб показати йому, що він вам не байдужий, і ви хочете продовжити спілкування. Переконайтеся, що ваш дотик м’який і ніжний. Після цього він не зможе думати ні про що інше.

Слідкуйте за язиком його тіла, як він реагує на ваш пікап. Це підкаже вам, чи ваші почуття взаємні … і якщо так, запросіть його на побачення. Немає нічого привабливішого впевненої у собі жінки, яка робить перший крок.

  1. Не забудьте

Ваше знайомство продовжилося, і в процесі розмови він назвав вам ім’я своєї матері, що подарував їй на Новий рік і коли у його собаки день народження. Запам’ятайте це. Під час наступної розмови ви зможете згадати те, про що він вам розповів, і він буде радий, що ви пам’ятаєте, і ви здастеся йому ще ближче.

Поцікавтеся його життям. Чим більше він відкриється вам, тим ближчим ви станете для нього. Але переконайтеся, що ви не опинилися у його дружній зоні. Якщо він починає говорити про проблеми своєї дівчини, можливо, настав час дати йому зрозуміти, що ви хочете бути більшим, ніж другом.

  1. Задавайте йому запитання

Де його улюблений ресторан? За яку команду вболіває? На концерт якого гурту він хотів би піти? Ви можете знайти схожі інтереси чи речі, які вам подобаються. Ви матимете привід для наступного побачення, і знання, які допоможуть вам вибрати ідеальний подарунок для нього.

Крім того, людям подобається, коли хтось хоче дізнатися про них більше, ставлячи запитання. Це просто робить їх щасливими. То чому б не використати це, щоб розпалити його серце?

Як дати чоловікові зрозуміти, що він вам подобається

  1. Підсміюйтеся з нього

Жартуйте з ним і підсміюйтеся з нього. Це може виглядати досить по-дитячому, але насправді дуже ефективно. М’яко подразните його, і він почне робити те саме.

Якщо трохи подразнити чоловіка і дозволити йому солодко помститися – це може творити чудеса. Ви навіть не уявляєте, скільки пар було створено в такий спосіб. То чому б вам не користуватися цим?

  1. Приділіть йому якнайбільше уваги

Чоловіки не можуть читати наші думки, тому якщо він вам подобається, ви повинні дати йому зрозуміти це. Під час розмови приділяйте йому якнайбільше уваги, зберігаючи при цьому зоровий контакт.

Смійтеся з усього смішного, уважно слухайте його і вмійте йому відповідати. Завдяки цьому він стане ближчим до вас, і, можливо, зрозуміє, що любить з вами розмовляти.

  1. Познайомтеся з його друзями

Участь у його житті може неймовірно легко перетворити вас з друга на його жінку, тому познайомтеся з його друзями, якщо зможете, і постарайтеся зачарувати їх собою. Але будьте обережні, щоб не ввести його в оману, наприклад, щоб він не подумав, що ви цікавитеся кимось іншим.

Коли розмовляєте з його другом, дивіться на нього частіше – дивіться йому в очі своїм особливим поглядом, щоб він знав, що ви безперечно цікавитеся їм, а не кимось іншим. Будьте другом його друзів – це ще один спосіб показати йому, що вам подобається.

  1. Добре виглядайте

Якщо ви давно не бачилися, переконайтеся, що ви добре виглядаєте. Покращуйте свої природні риси, якнайбільше посміхайтеся і будьте впевнені, щоб він подумав, яка ви гарна.

Є багато жінок, яким не подобається наносити макіяж, але добре покладене волосся, вміле використання туші, тонально го крему та блиску для губ можуть підкреслити вашу красу. Не менш важливі гладкість шкіри та приємний запах. Переконайтеся, що ваші нігті на руках та ногах у хорошому стані. Зрештою, використовуйте крем для рук, щоб ваша шкіра залишалася м’якою.

  1. Впевненість

Це дуже важливо. Ви чудово виглядаєте, розмовляєте з ним, торкаєтеся до нього… роби це впевнено! Якщо ви впевнені в собі, вас відразу визнають сексуальною і сміливою, і він не зможе вам протистояти. Якщо ви не хоробри, прикиньтеся. Колись це прийде до вас природним чином, але вам доведеться багато тренуватися. Не плутайте грубість із самовпевненістю.

Отже: усміхніться і сядьте прямо, говоріть упевнено – не надто тихо та не надто голосно. Якщо у вас із цим проблеми – потренуйтеся перед дзеркалом. Уявіть своїх улюблених знаменитостей (таких як Анджеліна Джолі) та говоріть з упевненістю. Ви побачите, як це на нього подіє.

  1. Слідкуйте за іншими

Можливо, ви знайшли свого чоловіка, але запам’ятайте всіх довкола, коли спокушаєте його. Якщо не вийде з ним, можливо, ви знайдете когось ще привабливішого – завжди краще мати свій план Б.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *