Казка – це твір, де зображується чудове, незвичайне.
Багато батьків читають дітям казки лише перед сном, у дитинстві, але в наш час батьки вже не морочаться та включають аудіоказки. Цитати про дітей та любов до них дивіться тут https://applemint.com.ua/citati-pro-ditej-ta-lyubov-do-nix-citati-pro-ditej-zi-zmistom/.
Звісно, це спрощує життя. Батьки зайняті своїми домашніми справами, а дитина слухає казку. Чудово. Але не все так просто. Дитині необхідно знати, що мама чи тато ХОЧУТЬ проводити з ним час, дитина хоче чути голос батька, прислухатися до різної інтонації своєї рідної людини.
У дитинстві казки менш важливі як у молодшому шкільному віці.
Молодший шкільний вік – це не простий вік. Діти ще малі, але вже підходять до ступенів перехідного віку.
За допомогою казок можна донести до молодшого школяра ЩО робити можна, а ЩО робити не можна.
Діти в такому віці ще не розуміють хто справжній друг, а хто ворог, вони намагаються наслідувати не завжди добрі приклади. Звичайні розмови можуть допомогти. А от якщо розповісти казку, де їхній улюблений герой робить якусь гарну справу або навпаки не схвалює погані вчинки, діти замисляться і братимуть приклад зі свого улюбленого героя з казки.
Тому, шановні батьки, бабусі та дідусі, читати дітям казки необхідно. Бажано до закінчення початкової школи.
Після прочитання казки – обговорення, обговорення та ще раз обговорення. Необхідно зрозуміти, що дитина зрозуміла той сенс, який ви хотіли до нього донести.