Їжа, необхідна для жіночої статевої системи

Кожна жінка з ранніх років знає, як важливо берегти своє здоров’я, особливо репродуктивну функцію, детальніше на ресурсі 7tg.com.ua. Необхідно уникати переохолодження, дотримуватися гігієни і, звичайно, правильно харчуватися.

Для статевої системи жінки дуже важливими є антиоксиданти – Вітаміни Е, С, фолієва кислота, йод, магній, Вітаміни А, В, омега-3, залізо, мідь, білки. Все це можна знайти у найпростіших продуктах харчування. І ось продукти, які будуть підтримувати жіноче здоров’я на високому рівні.

Яйця

Яйця містять лецитин, який бере участь у виробленні статевих гормонів та засвоєнні вітамінів. Добре виводить токсини з організму.

Їжа, необхідна для жіночої статевої системи

Жирна риба

Палтус, сайра, осетр містять Омега-3 і мають протизапальну дію. Їх необхідно вживати для здоров’я та краси грудей.

Зелень та листові овочі

Петрушка, кріп, кінза – джерело фолієвої кислоти та магнію. Добре очищають організм та необхідні для повноцінної роботи нервової системи матері та плода під час вагітності.

Морська капуста

Морська капуста – криниця йодних запасів. Є первинною онкопрофілактикою, пригнічує симптоми ПМС, покращує обмінні процеси в організмі.

Часник

Часник успішно бореться із жіночими запальними захворюваннями сечовивідних шляхів та підвищує імунітет організму в цілому.

Їжа, необхідна для жіночої статевої системи

Морепродукти

М’ясо краба, мідії неймовірно корисні. Завдяки великому вмісту міді, йоду та повноцінного білка вкрай необхідні для статевої системи жінки.

Вершкове масло

Натуральне масло містить вітамін А, необхідний для повноцінної роботи яєчників.

Кефір та натуральний йогурт

Жирний кефір, йогурт на натуральних заквасках багаті на вітамін групи В, білком, кальцієм. Вони стимулюють імунну систему.

Їжа, необхідна для жіночої статевої системи

А які продукти зовсім не приносять користі організму жінки?

Цукор, солодощі

Цукор провокує різке та стрибкоподібне підвищення рівня інсуліну в організмі, через що можуть виникнути різні запальні захворювання статевих органів.

Сіль

Надмірне вживання солі та пересолених продуктів може викликати набряклість тканин. Особливо сіль протипоказана при схильності до ПМС та перепадів настрою.

Алкоголь

Вживання алкоголю у великих кількостях порушує функціонування яєчників, негативно впливає формування яйцеклітин, викликаючи їх деструкцію.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *