Доброго ранку – 7 корисних ранкових б’юті-процедур

А який час доби у вас найулюбленіший? Мій ранок, з першими промінчиками сонця все прокидається і починає новий день з новими силами. А якщо встати раніше, то можна багато встигнути – приготувати смачний сніданок, випити чашку кави, навести красу і зарядитися позитивом на весь день!

Блог https://supercomputer.com.ua ділиться ранковими фішками, щоб з самого ранку бути свіжою та красивою.

Контрастний душ

Ранковий душ допоможе підбадьоритися та налаштуватися на новий день. Чергуйте по 10 секунд прохолодну і теплу воду кілька разів. Після того як тіло звикне, можна збільшити різницю температур.

Доброго ранку - 7 корисних ранкових б'юті-процедур

Чищення язика та губ

Під час чищення зубів не забувайте приділяти увагу язику – на ньому за ніч накопичується безліч бактерій. А так само проведи кілька разів щетиною зубної щітки по губах, так ти знімеш відлущені частинки. Так вони стануть м’якшими і менше сушитимуться.

Умивання прохолодною водою

Вмий обличчя ніжною пінкою або гелем, щоб змити себум, що виділився за ніч. Важливо закінчувати умивання в жодному разі не гарячою і не холодною водою, а саме освіжаючою прохолодною.

Доброго ранку - 7 корисних ранкових б'юті-процедур

Видалення вологи з обличчя паперовим рушником

Ми звикли витирати обличчя та руки банним рушником, але косметологи та дерматологи рекомендують дати обличчю висохнути самостійно або промокнути паперовим рушником.

Розтирання тіла сухою щіткою

Розтирати тіло необхідно з невеликим натиском, приділяючи особливу увагу проблемним ділянкам – животу, стегнам. Але робити це треба обережно, не поранивши шкіру. Важливо, щоб щітка була з натуральною щетиною. Ця звичка допоможе покращити кровообіг і оновить шкіру, зробивши її м’якшою та ніжнішою.

Доброго ранку - 7 корисних ранкових б'юті-процедур

Ранкові маски

Заведи ритуал наносити вранці маски та патчі. Вони будуть зволожувати обличчя і надавати тобі виду, навіть якщо в тебе була безсонна ніч.

Заряджання

Для того щоб день почався бадьоро, виділили 15 хвилин на зарядку. Увімкни веселу музику і зроби кілька простих, але ефективних вправ на все тіло. Це можуть бути кругові обертання головою, нахили в різні боки, присідання, віджимання та вправи на прес – все залежить від тебе та твого настрою.

Виконуючи ці нескладні і приємні дії, ти відразу відчуєш зміни в собі на краще і полюбиш навіть похмурий ранок понеділка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *